KONST / Litografier / Färglitografi 14488509
nr 1448 8509
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Signerad, numrerad 161/360, "the white swan". Färglitografi, bildmått: 91x75cm, yttermått inklusive ram: 115x98cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:27:39
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr